KONST / Litografier / Färglitografi 13909379
nr 1390 9379
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 124/290. Bladets mått: 42x59 cm, oramat löst blad
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:23:24
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr